PRIVATUMO POLITIKA

VIXI OFFICIAL gerbia Jūsų privatumą ir siekia, jog Klientai ir Lankytojai būtų dėl to tikri, todėl renka, saugo, naudoja bei atskleidžia Jūsų asmeninius duomenis, įskaitant Asmeninę informaciją, kuriuos Jūs pateikėte naudodamiesi Pardavėjo valdoma elektronine prekybos platforma (sistema), kuri veikia internetinėje erdvėje ir yra pasiekiama interneto adresu www.vixiofficial.com tik taip, kaip tai aprašyta šioje Privatumo politikoje.

Pardavėjas užtikrina Lankytojų ir Klientų Asmeninės informacijos, pateiktos naudojantis Tinklapio priemonėmis, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politika yra sudėtine ir neatskiriama Taisyklių dalis, kurios tikslas apsaugoti ir ginti Tinklapio Klientų ir Lankytojų Asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.

INFORMACIJOS RINKIMAS

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

DUOMENŲ APSAUGA

Pardavėjas, visų pirma, stengiasi užtikrinti savo Lankytojų ir (ar) Klientų duomenų saugumą. Siekdamas užtikrinti perduodamos informacijos ir duomenų saugumą, Pardavėjas įgyvendina apsaugos ir organizacinės priemones atitinkančias paslaugų tiekimo saugumo grėsmei. Pardavėjas naudoja pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus tam, kad būtų apsaugota turima informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) nuo netekimo, vagystės ar bet kokio neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.

Visi prisijungimai, susiję su Kliento mokėjimo vykdymu, Klientui pasirinkus, vyks užmezgant saugų ryšį su naudojama svetaine.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad Pardavėjas naudoja aukščiau nurodytas pagrįstas priemones, Pardavėjas negali garantuoti ir negarantuoja Jūsų Asmeninės informacijos saugumo, kadangi ji pateikiama ar renkama internetu. Be to, Pardavėjas įgyvendinamų priemonių gali nepakakti, jeigu Jūs nesilaikysite saugumo taisyklių. Visų pirma, Klientai privalo neatskleisti savo prisijungimo duomenų tretiesiems asmenims. Atkreipkite dėmesį, kad Tinklapio priemonės tokius duomenis – el. pašto adresą ir slaptažodį, prašys pateikti tik prisijungiant prie Paskyros. Siekiant užkirsti kelią neįgaliotiems asmenims naudotis Jūsų Paskyrą, prašome, po pasinaudojimo savo Paskyra ir (ar) Tinklapiu, atsijungti.

Savo veiksmais Jūs taip pat galite sumažinti neteisėto naudojimosi Asmenine informacija riziką, jei elgsitės apdairiai ir pasirinksite protingas apsaugos priemones, pavyzdžiui, pasirinksite sudėtingą slaptažodį, naudositės naujausia antivirusine programine įranga ir pan.

Jūs turite teisę reikalauti, kad Pardavėjas Jums pateiktų visą informaciją apie Jūsų duomenis, kuriuos tvarko Pardavėjas. Klientai taip pat turi teisę reikalauti pakeisti, papildyti, atnaujinti arba pašalinti tokius duomenis ir ištaisyti klaidas. Klientai taip pat turi galimybę prieštarauti Asmeninės informacijos apdorojimui tiesioginės rinkodaros tikslais. Norėdami pasinaudoti šia teise, prašome susisiekti su mumis el. pašto adresu: info@vixiofficial.com

SLAPUKAI

Tinklapyje naudojami Slapukai. Pardavėjas Slapukus naudoja šiais tikslais:

  • taisyklingam Tinklapio veikimui ir Jūsų naršymo pagerinimui (pvz. Jūsų sesijos po prisijungimo išlaikymui, Jūsų nustatymų atsiminimui ir t. t.);
  • reklamai ir tiesioginiai rinkodarai;
  • statistinių Tinklapio duomenų rinkimui ir Tinklapio tobulinimui;

Tinklapis naudoja „Google Inc.“ (toliau „Google“) sukurtą ir teikiamą „Google Analytics“ programą, kuria naudojantis atliekamos interneto svetainių analizės paslaugos. „Google Analytics“ naudoja Slapukus kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Tinklapį. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Tinklapį (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. Google naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Tinklapiu, rengti ataskaitas apie Tinklapio populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Tinklapiu ir jo naudojimu susijusias paslaugas. Google gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jūs gali neleisti Google įdiegti Slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Tinklapio funkcijų. Naudodami Tinklapį, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Tinklapyje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais ir būdais.

Visi Slapukai naudojami Tinklapyje gali būti laikini arba nuolatiniai:

  • laikini Slapukai galioja ir nėra pašalinami iki tol, kol Jūs naršote savo naršyklėje;
  • nuolatiniai Slapukai nėra pašalinami po naršyklės uždarymo ir juose saugoma informacija palengvina vėlesnę prieigą prie Jūsų Paskyros (slaptažodis, el. pašto adresas). Tokie Slapukai pagreitina ir palengvina naudojimąsi Tinklapiu.

Naudodamiesi Tinklapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate Pardavėjui į Jūsų galinį įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti Slapukus.

Savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, ieškokite interneto naršyklės meniu „Pagalba“ skirtuke.

Slapukų blokavimas ar apribojimas gali paveikti kai kurias Tinklapio funkcijas.

Tinklapyje naudojami šie Slapukai:

  • būtinieji slapukai, kurie yra techniškai reikalingi baziniam internetinės svetainės funkcionalumui užtikrinti. Be šių slapukų negalėtumėte pridėti prekių į krepšelį, pateikti užsakymo ar prisijungti prie savo vartotojo paskyros.
  • analitiniai slapukai, leidžiantis svetainę paversti patogesne vartotojui, analizuojant ir išsiaiškinant kaip vartotojas ja naudojasi. Tokie slapukai mums taip pat suteikia galimybę stebėti skirtingų prekybos kanalų našumą.
  • pakartotinės rinkodaros slapukai, kuriuos naudojame pateikdami suasmenintas reklamas atitinkamoms auditorijoms.

Atkreipiame dėmesį, kad Slapukus taip pat gali naudoti ir Pardavėjo partneriai ar kiti tretieji asmenys, kurių Pardavėjas nekontroliuoja. Už tokių asmenų veiksmus Pardavėjas negali būti ir nėra atsakingas. Įtardami, kad be Jūsų sutikimo Pardavėjas partneriai ar kiti tretieji asmenys, kurių Pardavėjas nekontroliuoja, naudoja Slapukus, turėtumėte kreiptis į konkretų Pardavėjo partnerį ar kitą trečiąjį asmenį.

JŪSŲ ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

POLITIKOS PAKEITIMAI

Ši Privatumo politika galioja nuo 2024 m. kovo 1 d. Jei pakeisime šios privatumo politikos turinį, paskelbsime jos atnaujintą ir galiojančią versiją interneto svetainėje www.vixiofficial.com arba prireikus informuosime apie pakeitimus kitais būdais.

Scroll To Top
  • Parduotuvė
  • Vixi official
Uždaryti
Pradžia
0 Patinka
0 Krepšelis

Krepšelis 0

Uždaryti

Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Bendradarbiavimo forma