MŪSŲ ISTORIJA

VIXI OFFICIAL, tai nagų estetikos meistrams skirtas prekinis ženklas.

Galėtume ilgai ir nuobodžiai pasakoti, su kokia meile buvo atrenkami produktai, bet geriau viena karta pabandyti negu kelis kartus išgirsti. Nors tie kas stebėjote Victoria Si stories , matėte kiek mėnesių bemiegių naktų buvo praleista prie testavimų. Produkto įkūrėja Victoria Si praėjo visą nagų industrijos evoliucijos grandinę, nuo to, kai darė nagus namie iki pasaulinio lygio dėstytojos statuso ir prekinio ženklo sukūrimo. Kokia yra sekmės priežastis?
Vienareikšmiškai tai produktai, kurie padeda dirbti ir pasiekti norimą rezultatą ir žmonės, kurie yra savo srities profesionalai ir savo darbo fanatai.

MES ŽINOME

Kiek meilės ir pastangų įdeda nagų meistrai į savo darbą, todėl kuriant mūsų produkciją mes apgalvojome visas detales ir taip, mes esame tas prekinis ženklas, kuris sekmadieni išeis į darbą, nes mūsų klientams labai reikia. Mes paruošėme produktus, pagal kiekvieno meistro braižą ir skonį, nes suprantame, kad nagų meistrui reikia jo poreikius atitaikančio produkto.

MŪSŲ FOKUSAS

Yra į pagrindinius ir svarbiausius nagų meistrės darbe naudojamus produktus. Geliai, poly-akrigeliai, bazės ir topai yra skirtingų konsistencijų ir rūšių, būtent tam, kad kiekvienas meistras pasirinktų Sau tinkanti produktą o ne nusipirktų dar viena nereikalingą buteliuką į savo stalčiaus kolekciją. Produktų spalvas, kurias mes sukūrėme galima pasiūlyti bet kuriai savo klientei ir susidūrti tik su viena problema ji norės išmėginti visas.

Atsakingas ir tvarus

Mūsų produktai yra gaminami Europoje Nyderlanduose ir Vokietijoje, todėl kuriame aukščiausios kokybės produktą mūsų klientams!
Scroll To Top
  • Parduotuvė
  • Vixi official
Uždaryti
Pradžia
0 Patinka
0 Krepšelis

Krepšelis 0

Uždaryti

Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Bendradarbiavimo forma